Ücretsiz Jigolo Sitesi

Ücretsiz Jigolo Sitesi

Cinsellik hem erkekler hem de kadınlar için en temel ihtiyaçtır. Kadınlar da, doyurulmak ve yakışıklı erkekler ile beraber olmak isterler. Bunun için jigolo olarak bilinen beyler arasından seçim yapabilirler. Ücretsiz jigolo sitesi olarak bilinen web sayfaları hem kadınlara hem de bu işi yapmak isteyen erkeklere hizmet vermektedir.

Nasıl Jigolo Olunur?

Jigolo olmak zor değildir. Bunun için yapmanız gereken şey güvenilir olarak bilinen bir siteye girmek ve gerekli başvuruyu yapmaktır. Sizden, fiziksel özelliklerinizi tanımlanmanız istenir. Ayrıntılı bir şekilde bunları belirtmek gerekmektedir. Görünüm son derece önemlidir. Genellikle kilo problemi olmayan ve fit olarak tanımlanan erkekler bu işi yapabilirler. Yaş ise dikkat edilen bir diğer husustur. Çünkü jigolo isteyen bayanların yaş aralığı genellikle 35 ile 50 orasında olmaktadır. Bundan dolayı genç erkeklerin bu sektör içine girme şansı daha fazladır. Dikkat edilen bir diğer nokta ise bakımlı olmasıdır. Yediğine içtiğine dikkat eden, uzun boylu, bakımını gündelik olarak yapan erkeklerin şansı her zaman çok daha yüksektir. Ücretsiz jigolo sitesi üzerinden hemen başvuru gerçekleştirilebilir.

Jigolo Ne Tür Hizmetler Verir?

Jigolo hizmetleri oldukça fazladır. Temelde cinsel ihtiyacı karşılarlar. Genellikle tabuları ya da koymuş oldukları bir sınır söz konusu değildir. İşlerini büyük bir arzu ve haz ile yerine getirirler. Seks konusunda büyük bir tecrübeye sahiptirler. Kadınları nasıl doyuracaklarını çok iyi bilirler. Her çeşit fanteziye açıktırlar. Birçok kadın, klasik seks dışında daha değişik taleplerde bulunabilir. Bunların da karşılanması söz konusudur. Bazı erkekler ise müşterilerine masaj hizmeti vermektedir. Tüm bunlar ücret karşılığında yapılmaktadır.

Jigolo Ücretleri Nasıldır?

Ücretsiz jigolo sitesi üzerinden kadından istedikleri gibi bir seçim yapabilirler. Fiyat aralığı ise farklılık göstermektedir. Erkeğin yaşı ve sahip olduğu fiziki görünüm, ücretlendirmede temel kriterlerden birisidir. Bunun yanı sıra kalınan süre de önemlidir. Seanslık olarak jigolo ile beraber olmak mümkündür. Bunu saatliğe çevirmek mümkündür. Harika bir gece geçirmek isteyen ve doyumsuz olan bayanlar için daha uzun süreli ilişki türleri de söz konusudur.