Jigolo Arayan Kadınlar

Jigolo Arayan Bayanlar

Seks sadece erkekler için bir ihtiyaç değildir. Escort bayanlar ile berabere olan erkekler bundan büyük bir zevk duyarken, kadınlar da gönüllerince eğlenmek isterler. Bundan dolayı jigolo arayan bayanlar sayısında büyük bir artış vardır. Bu kavram, bir kadının her türlü arzusunu ve cinsel isteğini karşılayan erkekler için kullanılır. Ücret karşılığında beraber olan bu erkekler, son derece özel olarak seçilmişlerdir. Tek amaçları müşterilerini memnun etmektedir.

Jigolo Hizmetleri Nelerdir?

Jigololar çok farklı hizmetler verirler. Asıl uzmanlık konuları sekstir. Harika bir vücuda sahip olmaları kadınları baştan çıkarmaktadır. Fit ve dolgun olan yapıları ile dikkat çekerler. Kaslı olan erkeklerin sayısı çoktur. Ücretsiz jigolo sitesine giren kadın müşteriler, tam da aradıkları kişiyi bulabilirler. Seks konusunda sınırsız fantezi sahibi olduklarını söylemek gerekiyor. Her türlü cinsel pozisyonu size yaşatırlar. Ön sevişme yapmaktan büyük bir memnuniyet duyarlar. Onlar için en önemli olan şey sizin tatmin olmanızdır. Bu yüzden hiç bir şekilde tabuya sahip değildirler.

En çılgın ve daha önce yaşanmamış olan fantezileri, jigolo ile denemek ve bunu tecrübe etmek mümkündür. Bakımlı olan erkekler, en güzel kokuları kullanırlar. Afrodizyak etkisine sahip parfümler sayesinde seks daha çekici bir hale gelmektedir. Jigolo arayan bayanlar, tüm bu hizmetleri belli bir ücret karşılığında alabilirler.

Jigolo Ücretleri Nasıldır?

Ücretler sabit değildir. Genç ve performansı iyi olan jigoloların ücretleri değişmektedir. Biraz ekstra ödenmesi gerekmektedir. Ancak karşılığında alınmış olan haz ve zevk çok büyüktür. Kalınan süreye göre bir ücretlendirme yapılmıştır. Mesela en kısa süre olarak bilinen seans, ucuzdur. Saatlik biraz daha pahalıdır. Gecelik hizmetlerde ücret artar.

Jigolo İle Nerede Buluşulur?

Jigolo arayan bayanlar sitemize girdikten sonra bir seçim yapabilir ve daha sonra telefonla iletişime geçebilirler. Buluşma yerleri size kalmıştır. Genellikle yıldızlı otellerin çok ideal olduğunu söylemek gerekiyor. Ancak daha değişik opsiyonlar da söz konusudur. Size ait olan eve gelebilirler. Bazı erkeklerin ise oldukça güvenli olan kendi mekanları vardır. Anlaşma sağlanırsa oraya gidebilir ve tadılmamış duygular eşliğinde cinsel ilişkiye girebilirsiniz.