Bartın Jigolo Olmak İçin İletişim

Bartın jigolo olmak için iletişim kuracak olan erkeklerin dikkat etmesi gereken birtakım hususlar söz konusu. Öncelikle ajansların belirlemiş olduğu jigolo şartlarını mutlaka karşılamak lazım. Bunun yanı sıra kesinlikle seks konusunda engin bir deneyime sahip olmak gibi başka bir kriter daha söz konusu. Mutlaka buna uygun şekilde hareket etmelisiniz.

Bartın Jigolo Olmak İçin Nasıl İletişim Kurulur?

Bartın jigolo olmak için iletişim şu şekilde gerçekleştirilir;

  • Bunu yapmadan önce çalışmak istediğiniz ajansın ne kadar iyi ve güvenilir olduğuna dikkat etmeniz gerekmekte. Bu noktada bir sıkıntı söz konusu değilse ilgili firmanın hemen resmi sayfasında online olmalısınız.
  • Başvuru süreci buradan, iletişim yazan yer üzerinden yapılabilir.
  • Jigolo adaylarından işletme isim ve soyadı ister.
  • Aynı zamanda hem email hem de cep telefonu bilgilerinin doğru bir biçimde ifade edilmesi gerekmekte.
  • Tüm bunlara ek olarak bir de resim yollamalısınız. Değerlendirme sonucuna göre kabul edilip edilmediğiniz ortaya çıkacaktır.

Jigolo Olma Şartları Nelerdir?

Bartın jigolo olmak için iletişim çerçevesinde yapılan işlemler çok kolaydır ve hemen tamamlanır. Birçok erkeğin merak ettiği en temel husus ise hangi şartların olduğudur. Buna göre öncelikle bir yaş sınırının olduğunu hemen ifade etmek gerekmekte. Bu da 18 olarak karşımıza çıkıyor. Jigolo olmak isteyen beylerin daha önce seks konusunda deneyim sahibi olmaları da şarttır. Temizlik ve hijyen gibi kurallar söz konusudur. Bunlara dikkat edilmelidir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.